O mnie

Jeżeli szukasz informacji o bateriach kuchennych, ale takich, których nie dowiesz się od producenta, których nie zobaczysz na zdjęciu, to miejsce dla Ciebie.

W tym serwisie znajdziesz informacje ogólne i wpisy z zdjęciami, których nigdzie nie zobaczysz. Często to będzie moje bardzo SUBIEKTYWNE spojrzenie na baterie kuchenne. Czyli będzie to tylko MOJA ocena danego produktu.
Jeżeli nie będziesz się zgadzał z moją opinią o danym produkcie/baterii, chętnie zamieszczę Twoją opinie na jej temat.

Wiadomo – nie jestem w stanie wszystkich przetestować w mojej kuchni – to fizycznie niewykonalne. Zatem chętnie wysłucham także Twojej opinii. Postaram się także dołączać linki do forów internetowych, systemów zbierania opinii itp, na których wspomniany jest dany produkt, tak, aby można było przeczytać nie tylko moje opinie na temat danego produktu.

Zdjęcia produktów, które będą zmieszczone, są wykonane metodą amatorską, zazwyczaj w dość szybkim tempie przed jego zapakowaniem. Dostrzeżesz artystyczny nieład dookoła, mnóstwo innych, mniej ciekawych obiektów typu styropian, opakowanie, folia bąblekowa itp., zatem wybacz mi… Ale na tylko takich zdjęciach produkty wychodzą w miarę oddając rzeczywistość.

Mam nadzieję, że choć część informacji tu zawartych pomoże Ci w wyborze Twojego wymarzonego zlewozmywaka. Zatem do dzieła 🙂

Agnieszka Rudy – właścicielka dwóch sklepów z zlewozmywakami i innymi akcesoriami z nimi związanymi:
www.aglos.pl
www.zlewygranitowe.pl

Facebook